KEN Solutions to firma konsultingowa i outsourcingowa z siedzibą we Wrocławiu. Zatrudniamy profesjonalistów w branży IT z Europy Środkowo-Wschodniej w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi konsultingowe i outsourcing w branży.

Specjalizujemy się w konsultingu związanym z zarządzaniem treścią (Enterprise Content Management) oraz rozwijaniem aplikacji internetowych. Dzięki stałej współpracy z lokalnymi uczelniami często zatrudniamy najbardziej obiecujące talenty programistyczne jeszcze zanim samodzielnie wkroczą na rynek, co daje nam dużą przewagę nad konkurencją.

  • Posiadamy doświadczenie w branży i klienci są bardzo zadowoleni z naszych usług.
    Zatrudniamy głównie z polecenia, dzięki czemu utrzymujemy wysoki standard usług, który przekłada się na zadowolenie naszych klientów.
  • Jesteśmy prężną, młodą organizacją, jednocześnie stabilną finansowo.
    Naszym inwestorem strategicznym jest sprzedawca sprzętu komputerowego o ugruntowanej pozycji, od 16 lat działający na rynku, którego obroty w zeszłym roku wyniosły 9 milionów dolarów.
  • Oferujemy konkurencyjne ceny, ale nigdy kosztem jakości.
    Na pewno zaoferujemy konkurencyjną cenę naszych usług. Nie interesuje nas jednak oferowanie najtańszych usług na rynku kosztem jakości.